Kendi Eczanesi #1 Türkçe eczane
Türk Telefon Numarası:
Uluslararası Telefon:
Cinsel Erkek
EN İYİ FİYAT
Hapları ED

Kargolama ve Teslimat

Ürünüm Nasıl Kargolanacak?

Ürününüz tamamen kişisel gizliliğinize saygı duyularak paketlenecektir. En kısa sürede, hatasız olarak paketlemeden sonra hızlı bir şekilde kargoya ulaştırılacaktır. Paketleme ürünün isminin, ürünün dışarıdan ve kargoya ulaşım süresince görülmemesi, faturanın da içine konulması gizliliğini içerir.

Ürünün gizlilik ilkesi dolayısıyla ürün sadece teslimat adresinde ismi verilen kişiye teslim edilecektir. Teslimat adresine ismi yazılan kişinin de resmi bir kimlik evrağı ile kimlik ibrazı yapması gereklidir. Bu yüzden teslimat konusunda beklenmeyen bir durum olduğu zaman yerel kargo firması ile iletişime geçiniz.

Kargolama ve teslimat

Sitemizin hangi kargolarla çalıştığını görmek için teslimat sırasında kontrol etmeniz önerilir. Böylece, gerçek sonuçlara ulaşacaksınız. Kargoların politikaları bazen iklim koşulları gibi çeşitli nedenlerden dolayı değişebileceği için en doğru sonuç için siparişinizden sonra size verilen adımları izlemek olacaktır. Siparişinizden sonra size gelen e-mail ile sipariş takip numarası sağlanacaktır.

Tatil tarihleri, çeşitli beklenmedik durumlar haricinde tahmini teslim günü aralıkları şöyledir:

  • Normal teslimat: Siparişin 7 ila 21 gün sonrası
  • Hızlı teslimat: 5 ila 7 gün arası

Gümrük söz konusu olabileceği durumlar yukarıdaki tarihlerin beklenenden daha uzun olmasına neden olacaktır. Bu yüzden size verilecek kargo takip numarası ile kargonuzu takip edin. Gerektiğinde iletişim merkezimiz ile iletişime geçmekten sakınmayınız.

Kargo Fiyatları

Kendieczanesi.com olarak kargolar ile uygun fiyatlar ayarlamaya çalışıyor, zaman zaman yaptığımız anlaşmalar ile kargoda da kolaylık sağlıyoruz.

Kargo fiyatlarına göre hızlı teslimat, ya da normal teslimat seçeneklerini seçebilirsiniz. Hızlı teslimatın fiyatının normal teslimattan fazla olmasına rağmen belirli bir miktarın üzerinde alışveriş yaptığınızda kargo ücretsiz olacaktır.

Kargom Nerede? Kargomu Nasıl Kontrol Edebilirim?

Gizli ürün olduğu için teslimat bilgileri de olabildiğince sitemiz tarafından gizli tutulmaktadır fakat kargonun yaklaşık konumunu öğrenmek için https://www.17track.net/ websitesini ziyaret edebilirsiniz. Bu internet sitesi sayesinde merak ettiğiniz yaklaşık konumu öğreneceksiniz. Kesin konum olmaması her ne kadar sinir bozucu olabilse de kargonun ne kadar sürede geleceğini de bileceksiniz.

Sizin teslimatınızdan sorumlu görevlilerin çok önemli bir görevi vardır: kendilerine verilen kodu aktive etmek. Bazı durumlarda hemen siparişinizin nerede olduğunu göremeyebilirsiniz. Bunun nedeni görevlinin aktive etmesi gereken kodu aktive etmemiş olmasıdır. Genelde en fazla 48 saate kodlar aktive edilecektir. Biraz beklemeniz gerekebilir.

Gümrük

Eğer gümrük sizin ile iletişime geçiyor ve ürünlerinizin ülkeye alınması, adresinize teslim edilebilmesi için belirli bir ücret istiyor ise yapmanız gereken şey gümrükte vergiyi ödemeyi reddetmek olacaktır. Parayı ödemeyi reddettiğinizde ürün ülkeye geri alınmayacaktır. Böylece ürün gümrükten geçemeyecektir.

Ürün geri yollandıktan sonra sorun etmeyin. Bizim ile iletişime geçmeyi unutmayın ve durumu açıklayınız. En kısa sürede size hiçbir ekstra ücret istemeden aynı ürünü yollayacağız. Bizimle iletişime geçerken sipariş numarasını belirtmeniz daha kolay sürede size yardımcı olmamızı sağlayacaktır.

Kargo Nasıl Teslim Alınmalıdır?

Kargo için imza atmadan önce kargonuzun herhangi bir hasar almadığından emin olunuz. Kargonuzun zarar görmesi durumunda üzülmeyin, "Hasarlı Ürün Teslim Aldım" kısmı size yardımcı olacaktır.

Kırılmış, zarar görmüş ilaçlara sahip kutuların teslimatını almamalısınız. Kutunuzu ve paketlenmesini kontrol ettikten sonra kargonun size teslimat konusunda imzalatacağı kısma adınız, soyadınız ve teslimat tarihini yazdıktan sonra imzanızı atınız. Sizden çeşitli durumlarda kimlik sorgulaması yapılabilir.

Kargo Teslim Alındıktan Sonra

Kargo teslim alındıktan sonra paketi belirtilen yerlerden eliniz ile ya da makas, bıçak gibi çeşitli kesici aletler ile de kesebilirsiniz. Paketiniz iyi paketlendiği için paketinizi tanımak zor olabilir ve açmak biraz zor olabilir. Sonrasında paketinizi çıkarttıktan sonra yapmanız gereken şey içerideki belgeleri saklamak olacaktır.

Belgeleri herhangi bir sıkıntı yaşarsanız, bir daha sipariş etmek isterseniz diye saklamalısınız. Böylece, satın aldığınız ürünlerin bir referansı olacaktır. Belgeler ürünleri bizden aldığınızı kanıtlayacaktır. Bir referansınız olması da müşteri hizmetlerinin size yardım etmesini kolaylaştıracak, böylece işinizi daha kolay bir şekilde halledeceğiz.

Aldığınız her kutunun içinde bir tane prospektüs çıkacaktır. Aldığınız her kutunun içinden çıkan prospektüsün her kısmını dikkatle okuyunuz. Prospektüsler üretici firmalar tarafından yazılan bilgilendirici, bilimsel açıklamalardır. Olma ihtimali az olsa yan etkiler de dahil prospektüste yazılan her şeyi göz önünde bulundurmalısınız. Yan etkileri bir doktor ile tartışmalısınız.

Hasarlı ürün teslim aldım. Ne yapmam gereklidir?

Sitemizde istenmeyen durumlarda size yardımcı olabilmek için hızlı hizmet sağlanmaktadır. En kısa sürede "müşteri hizmetlerimiz ile sitemiz üzerinde bulunan e-mail adresi ile ya da iletişim formu ile iletişim sağlayın. Bu iletişim formu sayesinde hakkınızı arayabilirsiniz. Kırılmış parçanın, ilaçların video ya da fotoğrafını mesaja ekleyebilirsiniz. Böylece durumu bize kanıtları ile sunacaksınız. Hiçbir müşterimizin siparişinin kırılmış, kullanılamayacak durumda ulaşmasını istemeyiz.

İsteğinizi hemen en kısa sürede değerlendirecek ve eğer kargodan dolayı bir hasar varsa size yeni bir paket yollayacağız. Bu durum ilaçlardaki hasarın görülür olmasını kapsar, sadece kutuda meydana gelen hasarlarını dahil etmez. İşte böylece endişelenmenize gerek kalmayacak.

Hesabım Hesabım

Bu sitede sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerez kullanılmaktayız. Bu siteyi ziyaret etmeye devam ederek, çerezlerimizi kullanmayı kabul edersiniz.

Kabul Ediyorum!