Kendi Eczanesi #1 Türkçe eczane
Türk Telefon Numarası:
Uluslararası Telefon:
Cinsel Erkek
EN İYİ FİYAT
Hapları ED

Online Satın Alma, Nasıl Alınır?

Altyapımız

Kendieczanesi.com web sitemizin altyapısı online satışı sağlayan, en kullanıcı-dostu yazılımlardan birisidir. Kullanıcı dostu olduğu için ilk girişinizden itibaren ürünlerimize kolay erişim sağlayabilirsiniz. Aradığınız ürünü kolayca bulabilir ya da hangi ürüne ihtiyacınız olduğunu kolayca tespit edebilirsiniz. Bilgilerinizi güvenle saklayabilir ve böylece bir sonraki alışverişinizde kolayca giriş yapmadan devam edebilirsiniz. Alışverişinizi daha basitleştirmek için ise size bir yol haritası hazırladık, kendinize uyan tanımlara göre ne yapmanız gerektiğini okuyabilirsiniz.

Yol Haritası

Her ne kadar ilaçların satışında bir limit olmasa da, satın alacağınız ilaç miktarına karar vermeden önce ilaçları ne kadar süre saklayabileceğiniz, gerçekten o kadar miktara ihtiyacınız olup olmadığını düşünün. Tatilde olduğunuzda çok fazla ilacı depolamak zor olabilir. Evde olmadığınızda çok fazla ilacı saklamak zor olabilir. İlaçları yanlış saklama ve yanlış doz alma durumunda çeşitli sağlık sorunları yaşarsınız. İlaçları gereken saklama koşullarında, nem koşullarında saklamadığınız durumda ilaçlarınız bozulacak, kullanıma uygun olmayacak ve en önemlisi kullanımları çok tehlikeli sonuçlar doğuracaktır. Bu sorunlar ile karşılaşmamak için ürün miktarını bulunduğunuz konum, ilacı kullanma beklentileriniz gibi çeşitli etmenleri göz önünde bulundurarak seçim yapmalısınız.

Eğer bazı konularda tereddüte düşerseniz, hangi ilacı almanız gerektiğinden emin olmazsanız, öncelikle doktora başvurmanız daha iyidir. Aklınızda olan ilaçları bir kağıda not edip doktora anlatabilirsiniz. Doktora kullanmak istediğiniz ilacı, alerjilerinizi belirterek bu konuda tavsiye alabilirsiniz. Daha sonra seçiminizi daha güvenli ve sağlıkçı tavsiyelerine uygun şekilde yapabilirsiniz.

İlk defa alışveriş yapıyorsanız ve almak istediğiniz ürünü bilmiyor iseniz de yapmanız gereken ihtiyaçlarınıza göre uzmanlarımız tarafından kategorilenmiş ilaç envanterimiz arasında gezinmek. Envanter kolay bir şekilde sonuç alabilmeniz için tasarlandı.

Burada ilaçlar isimlerine göre, miktarlarına göre çeşitli şekillerde sıralanmıştır. İlaçları dilerseniz fiyatlarına göre de sıralayabilirsiniz, sadece ürünlerin linklerini ziyaret edin ve kolayca karşılaştırma yapın. Daha sonra sizin için araştırdığımız, prospektüsler okuduğumuz ve bunun sonucunda siteye eklediğimiz içeriklerini, diğer ilaçlarla etkileşimini, etki sürelerini dikkate alarak seçiminizi yapmaktır.

İlaç firmaları tarafından yapılan açıklamaları size iletiyor, ilaçları kullanmanın en püf noktasını size bildiriyoruz. Buna göre hangi ilacı, hangi dozajını sipariş edeceğinize karar verebilirsiniz.

Sadık Müşterilerimiz

Daha önce alışveriş yaptıysanız ise önceki alışverişinizden kazandığınız indirim kuponlarını, ekstra avantajları indirim kuponu kısmına yazarak size sağlanan kolaylıkların, sadık-müşteri ödüllerinin keyfine varın. Unutmayın, aynı ürünü sipariş ettiğinizde ürün üzerinden indirim kazanacaksınız. İndirimlerin uygulamalarındaki açıklamaları dikkatlice okumayı unutmayın.

Sitemizde alışveriş yaparken URL’nin sol üst kısmındaki kilit sembolü güvenli alışverişte olduğunuzu gösterir ve tarayıcınız tarafından onaylanmıştır. Kargolama adresi, fatura bilgileri ve kredi kartı bilgilerini girdikten sonra işleminiz tamamlanmış olacaktır. Onay kodunu, sipariş kodunu saklayarak herhangi bir sorun yaşadığınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Aynı zamanda size iletilecek olan ve bir sonraki alışverişlerinizde kullanabileceğiniz indirimlere erişim sağlayacaksınız. Böylece sürekli ve makul fiyatlara alışverişin keyfini çıkaracaksınız. Bir alışverişiniz bir sonraki alışverişinize anahtar sağlayacaktır.

Teslimat

Yazdığınız kargolama adresine, hangi şehirde oturduğunuza göre teslimat süresi farklılık gösterebilir. Türkiye'de haftasonu kargoların çalışmaması nedeni ile haftasonu olan siparişler o günü takip eden ilk iş gününde işleme alınır. İşleme alındıktan e-mail adresi ve sitemiz üzerinden siparişinizin durumunu kontrol edebilir ve ne kadar beklemeniz gerektiğini tahmin edebilirsiniz. Seçtiğiniz kargonun politikalarına, teslimat sürelerine göre size yaklaşık kaç gün süreceğini belirteceğiz.

Kargonuz geldiğinde gizli paketleme durumunda olan ilacınızın kargoda hasar görmediğinden emin olunuz. Eğer sadece kutusu değil, ilaçları hasar görmüş bir paket ulaşmışsa fotoğraflarını çekerek bizimle iletişime geçiniz. Fotoğrafları kanıt olarak sunmanız sizin yararınıza olacaktır.

Sorunu çözeceğiz ve uygun görüldüğü takdirde yeni ürün yollayacağız. Uygun görülmesi için sitemizde hangi koşullarda olması gerektiği belirtilmiştir. Ürünü aldıktan sonra paketlerini açın. Her kutunun içinden çıkan prospektüs yani bilgi kağıdını okuyun ve prospektüsteki talimatlara uygun kullanım sağlayın. Bunların hepsi bilim insanları tarafından, eczaneciler tarafından yazıldığı için prospektüse uymadığınız durumda çok ciddi sağlık sorunları ile karşılaşabilirsiniz.

Prospektüste tarif edilmeyen bir belirti görülmesi halinde en yakın sağlık kurumuna giderek ilaç kullanımında yaşadığınız mağduriyeti anlatın ve doktorun tavsiyelerine uyun.

Güvenlik Uyarısı

Alışveriş yaparken güvenli bilgisayarları kullandığınızdan emin olun, sitemizi kullanırken herkesin erişimi olan herkese açık bilgisayarları kullanmayınız. Bu bilgisayarları birçok kişi kullandığından kişisel bilgileriniz çalınabilir. Bilgisayarınızın güvenilir olduğundan, virüsler tarafından ele geçirilmiş olmadığından emin olunuz. Böylelikle bir sorun olmadan, bir tatsızlık yaşamadan alışverişlerinize devam edebilirsiniz.

Hesabım Hesabım

Bu sitede sizlere daha iyi hizmet sunulabilmesi için çerez kullanılmaktayız. Bu siteyi ziyaret etmeye devam ederek, çerezlerimizi kullanmayı kabul edersiniz.

Kabul Ediyorum!